• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Нови пораки на профили

Здраво Аце.
Јас сум Теодор. Налетав на форумов бидејќи истражувам и учам за дропшипинг. Некако дојдов и до линк на кој сте ставиле лајк и го искористив кодот за бесплатен курс, па Ви благодарам. Би Ве замолил ако може да ми оставите некаков контакт, фејсбук, инстаграм што и да користите бидејќи сакам да се повржам со луѓе од оваа област и да побарам неколку совети, некоја е-книга и сл.
Ви благодарам однапред.
Очекувам добро дизајнирани слики и html банери како на пример во
cj.com
Засега не видов дека нудат како пример како изгледаат нивните банери за да се одлучам за бренд.

поздрав
Стојан
[email protected]
Дизајнирам фејсбук фан табови.
Пример
https://www.facebook.com/topdesignerbrands/app/221460014534454/
Испрати ми линкови од твоите фан страни.
Во замена за пин пост на некоја од твоите страни можам да ти дизајнирам таб со мини веб страна со твои податоци слики текст реклами и линкови.
поздрав
Стојан
https://www.facebook.com/posteryu
https://www.facebook.com/1038745946176375

https://www.facebook.com/1038745946176375
Друже ако не си ја купил книгата уште, да ја земеме по пола ?
здраво ке мозе да ми кажеш дали и како го реши проблемот со микроворкерс и мене исто ми бара пин код
Картицата најчесто пристигнува за 20 дена, а ова за документите едно 2-3 дена, ама сега дека викенд не верувам дека работат.
Здраво,

Методот кој беше пишан во пејпал страната изгледа не работи повеќе поради тоа што пејпал виде дека се злоупотребува и не го прифаќа USP на пејонир. Ако ти е верификуван акаунтот ризикувај и пробај, само не им кажувај дека се работи за пејонир.

Поздрав.
На врв Дно