Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Zupergram auto follow instagram bot

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од Аце, 27 Септември 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Имав еден инстаграм профил кој сакав да го искористам за масивно заследување на followers од еден друг профил, па барав некое најбрзо решение како да заследам followers на инстаграм и дојдов до овој бот кој беше споделен на еден друг форум.
  Екстензијата работи на Chrome без никаков проблем за сега, тестирано.

  Кратко инструкции:


  Линк за симнување:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Virustotal:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Вчера го симнав ботов за тестирање, најверојатно е Out of date. Не сакаше да работи кај мене...
   
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  @Zerosec Да, follow опцијата не работи, ќе видам дали има нова верзија и ќе го контактирам креаторот ако има апдејт некаков и ќе пишам штом добијам одговор.
   
  На Zerosec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Има некоја новост? :rolleyes:
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Најверојатно нема да добиеме апдејт :) ова беше пораката која ја добив:
   
  На Zerosec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: