Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

земи хостинг акаунт за 1 цент од hostgator

Дискусија во форумот 'Хостинг и домени' започната од omni, 24 Февруари 2013.

 1. omni

  omni Нов член

  Зачленет:
  24 Јануари 2013
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  1
  само што пронајдов еден купон гледав видеа на јутуб и налетав на ова

  Get hosting account for just 1 cent at hostgator using coupon "1centfeb2013".

  колку е точно немам појма ако можи некој нека проба и нека ми кажи.
   
 2. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  Ова ти е афилиејт код, има милион вакви, ако сакаш можам и мој да ти дадам :)
  ПС: Тоа е само за првиот месец :)
   
 3. omni

  omni Нов член

  Зачленет:
  24 Јануари 2013
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  1
  нез шо како друже, само го споделив можеби ке му користи на некој.
   

Сподели: