Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Petrusevsky, 12 Март 2018.

 1. Petrusevsky

  Petrusevsky Нов член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  1
  Здраво на сите,јас сум Александар на форумов се имам зачленето од порано но изминативе 2/3 год. слабо го имам посетувано така да си имам заборавено и логин и пас.
  Се бафтам :D со адсенс,инстант артиклс влечам посети од фејс,пинтерест,флипборд.
   
 2. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  36
  Welcome... по втор пат.
   
  На Petrusevsky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,984
  Допаѓања:
  827
  Здраво Александар, добредојде на ИБиз (повторно), за кратко ќе добиеш ПП. :)
   
 4. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  184
  Добредојде! Се читкаме наоколу.
   

Сподели: