Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од didkap84, 5 Ноември 2017.

 1. didkap84

  didkap84 Нов член

  Зачленет:
  22 Септември 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво јас сум ангажиран во SEO оптимизација во Македонија и Бугарија. Имам неколку веб-проекти, како и една од најголемите продажни групи на Фејсбук.
   
 2. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  75
  Допаѓања:
  32
  Здраво,
  Алал вера за веб проектите. :)
  И, очигледно не губиш време. Уште саглам незачленет на форумов, а веќе си заѕидал два бек-линка во просторот за потпис.
  Браво! :)
   
  На dorco му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,982
  Допаѓања:
  824
  Го поздравувам потегот да се преставиш после 3 години член на форумов. :)
  Се надевам дека ќе споделиш некоја информација од твоето досегашно искуство.
  [​IMG]
   
  На Conan и Ilishev им се допаѓа ова.
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  392
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Добредојде! :)
  Ме интересира каква оптимизација е потребна за Mk и Бг :)
  [​IMG]
   

Сподели: