Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од andriy, 4 Јануари 2017.

Tags:
 1. andriy

  andriy Нов член

  Зачленет:
  4 Јануари 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво, моето име е Андреј и јас сум од Украина. Јас живеам во Македонија
   
 2. Bojan81

  Bojan81 Нов член

  Зачленет:
  3 Јануари 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво Андреј, тука никој нема да те поздрави, зошто ни мене никој не ме поздрави. Форумов најверојатно е напуштен!
   
 3. andriy

  andriy Нов член

  Зачленет:
  4 Јануари 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  јасно, сфатив
   
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Здраво Андреј, ти испратив ПП те молам провери ја и одговори на истата.

  Добредојде на Ибиз :)
   
 5. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Јас сум тука и го проверувам форумов речиси секој ден. Здраво и добредојде:)
   
 6. andriy

  andriy Нов член

  Зачленет:
  4 Јануари 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ви благодариме за сите честитки
   
 7. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
  Здраво
  Добредојде на форумот
   

Сподели: