Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од *Pande*, 30 Септември 2016.

 1. *Pande*

  *Pande* Нов член

  Зачленет:
  30 Септември 2016
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Професија:
  Студент
  Поздрав до сите членови на форумот.
  Го следам форумот скоро еден месец, па се решив да се регистрирам. Се надевам дека ке имаме добра соработка и ке научам нешто ново, а и да споделам нешто што веќе го знам :)
   
 2. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  Добредојде
   
 3. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106

Сподели: