Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво :)))

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Dabar, 27 Април 2015.

 1. Dabar

  Dabar Член

  Зачленет:
  26 Март 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите, ја се приклучив тука, за да пробам да заработам, односно да научам и најдам начин со ваша помош да заработувам на интернет...слободно време многу а работа се нема... се надевам дека ќе научам нешто.... поздрав
   
 2. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
  Ако не си мрза ако не те мрзе да пробуваш ако си упорен секако дека ке заработиш големи суми на пари ;):welcome:
   
 3. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Точно ама и малку памет треба :p
  Инаку добредојде Дабар.
   
 4. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  И малку повеќе среќа.
  Добредојде дабар :D
   
  На AleksandarJ му/ѝ се допаѓа ова.
 5. freetime

  freetime Активен член

  Зачленет:
  11 Март 2013
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  43
  Добредојде другарче, среќно!
  Ако сакаш да се запознаеш со некој вид на работа, тука сум да ти објаснам :)
   
 6. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Добредојде :)
  П.С. Слободното време што го имаш, потроши го со надоградување на твоето знаење и тестирај :) Кога ќе стекнеш доволно знаење и квалитет т.е ќе ти доаѓаат разни идеи за правење на поголеми проекти и заработка од истите :)
   

Сподели: