Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво!

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Vampo, 29 Ноември 2013.

 1. Vampo

  Vampo Нов член

  Зачленет:
  29 Ноември 2013
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  10
  Здраво дечки
  Нов сум тука (нормално штом ви се претставувам, нели) , форумов ми изгледа интересен, па решив да ви се придружам. Работам како Административен асистент во приватна фирма а исто така freelance-увам на oDesk и по малку на Elance. Бидејќи во исто време сум и татко и сопруг, тоа малку слободно време што го имам можеби ќе го трошам со вас.
  Поздрав,
  Vampo
   
 2. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
 3. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
 4. johnny625

  johnny625 Член

  Зачленет:
  2 Август 2013
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  16
  Добредојде! :)
   
 5. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Добредојде. :)
   
 6. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
 7. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
 8. NenadS

  NenadS Член

  Зачленет:
  9 Април 2013
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  13
  Професија:
  Web Developer
  Добредојде :)
   

Сподели: