Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво на сите:)

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од talevskiboss, 7 Август 2012.

 1. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Здраво јас сум ***, не е битно името хаха, talevskiboss можи ме знајте од други страни работам Фотошоп подолго време и то е нема ништо друго по интересно за мене (можи има ама не ми текнува сега) и се надевам ќе ми биде пријатно скролањето низ ИБиз.
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,015
  Допаѓања:
  844
  Добредојде на ИБиз, се надевам имаш над 15години.
   
 3. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  15 и пол, доволно!? :cool:
   
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,015
  Допаѓања:
  844
  Можно е одредени мислења да ти бидат избришани. Како и да е :welcome: и се читаме низ форумите...
   
 5. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  184
  Добредојде Диме!! Хаха ти го открив името не си повеќе анонимен:p Иначе ти посакувам пријатно сурфање на ИБиз!!
   
 6. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Фала ви, и дури сме тука да кажам, @aleksandar40 ме наведе во се ова, ми кажа прво малку па си реков тешко е незнам шо и на одмор дури бевме ми објасна се и ете ми ја предложи ИБиз како добра страна за некој како мене, почетници во ИБизнисот. :)
   
  На aleksandar4o му/ѝ се допаѓа ова.
 7. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  :welcome:
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 8. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  :welcome:! :notwork: ? :idea: !! Then :google::ziveli:
  јас сум по илустрациите, мислам дека ке сванеш :D
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 9. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  Welcome :)
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 10. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  :welcome:
  и ја сум 15 години, има ли нешто проблем :D?
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 11. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Добредојде :)
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 12. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  Добредојде и научи нешто па после сподели искуства ;)
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: