Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од teodor, 20 Ноември 2014.

 1. teodor

  teodor Нов член

  Зачленет:
  20 Ноември 2014
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  8
  Здраво јас сум Теодор , работам на Микроворкерс и неколку ПТЦ сајтови но заработката е многу мала , сега сакам да почнам да правам вебсајт .

  Поздрав до сите :)
   
 2. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Добредојде Теодор :)
   
 3. johnny625

  johnny625 Член

  Зачленет:
  2 Август 2013
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  16
  Добредојде. :)
   
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Добредојде!
   
 5. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
 6. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Добредојде :D
   
 7. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
  Добро дојде со среќа со сајтот ;)
   
 8. Professor

  Professor VIP

  Зачленет:
  10 Февруари 2014
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  30
  :welcome: Со среќа! :ziveli:
   

Сподели: