Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво На сите

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Uncod3d, 22 Април 2014.

 1. Uncod3d

  Uncod3d Нов член

  Зачленет:
  22 Април 2014
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво се викам Филип и живеам во Прилеп
   
 2. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Добредојде Филип. :ziveli:
   
 3. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7

Сподели: