Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво на сите!!! :)

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од jassum20, 18 Март 2014.

 1. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  7
  Здраво на сите, денес ми е прва посета на форумот. Иначе доаѓам од Битола и сум 22 години. Во врска со интернет заработката се имам регистрирано на многу страни и активно имам работено на microworkers, odesk(имам аплицирано многупати но досега неуспешно), neobux, интернет кладење, и во последно се интересирам за bitcoinite, и сакам да започнам со нивно производство :)))
   
 2. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  7
  А, и заборавив, исто така пред 1 месец започнав и со fxlider, односно берза :D
   
 3. ^^GoRiLLaZ^^

  ^^GoRiLLaZ^^ Член

  Зачленет:
  8 Септември 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  13
  :welcome:
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
  :welcome:
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Добредојде :D
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Добредојде! :)
   
 7. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  :welcome:И се надевам дека ќе го испрочиташ убаво форумов и ќе почнеш со посериозни бизниси, зашо со микро и со необух слабо дека ќе успееш да заработиш убаво. Сеедно, значи, добре дојде уште еднаш и се надевам дека убаво ке се дружиме :p
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  :welcome:
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Добредојде! :D
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Professor

  Professor VIP

  Зачленет:
  10 Февруари 2014
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  30
  :welcome:
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  7
  Да, да... Затоа и ги читам сите теми и праќам ПМ за некои нејаснотии, бидејќи од такви работи нема аир.
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Добредојде на ИБиз.
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. asus

  asus Член

  Зачленет:
  22 Октомври 2013
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  20
  Добредојде :)
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. vlatkom

  vlatkom Нов член

  Зачленет:
  4 Април 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  2
  Здраво, јас сум Влатко и сум нов на форумов :D
   
  На jassum20 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: