Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво на сите!

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Aleksandar81, 27 Февруари 2014.

 1. Aleksandar81

  Aleksandar81 Нов член

  Зачленет:
  27 Февруари 2014
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Професија:
  Graphics,Hardware,Network
  Здраво дечки, јас сум Александар и пребарувајки некои мислења на гугл околу заработка преку google со blogspot налетав на овој прекрасен форум, веднаш се придружив и се надевам бидејки сум почетник во ова ке ми помогнете ако негде заглавам:)
  Веке спремам во ворд фајл слики и текст за на англиски од лично мој кулинарски способности:)
  Би требало да привршам деновиве со рецептите, на блогер се регистрирав, не сум прикачил уште ништо па како и да е тука сме се читаме.
  :ziveli:
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Добредојде на ИБиз, име :)
   
  На Aleksandar81 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Aleksandar81

  Aleksandar81 Нов член

  Зачленет:
  27 Февруари 2014
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Професија:
  Graphics,Hardware,Network
 4. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
 5. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
 6. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Добредојде! :)
   
 7. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Добредојде! :D
   
 8. johnny625

  johnny625 Член

  Зачленет:
  2 Август 2013
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  16
 9. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Добредојде :)
   
 10. Professor

  Professor VIP

  Зачленет:
  10 Февруари 2014
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  30
 11. igor.89

  igor.89 Нов член

  Зачленет:
  18 Февруари 2014
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  3
 12. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Добредојде, добро те најдовме.
   
 13. МартинСК

  МартинСК Член

  Зачленет:
  17 Јануари 2014
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  21
  Добредојде, ако се занимаваш со блог со рецепти најдобро место за трафик ти е Пинтерест, само ти треба добро скоцкан профил прогуглај малку ќе се снајдеш. :welcome:
   
  На Aleksandar81 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Aleksandar81

  Aleksandar81 Нов член

  Зачленет:
  27 Февруари 2014
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Професија:
  Graphics,Hardware,Network
  Фала Мартин, сега ке се регистрирам ке расчепкам па ке ти кажам.
   
 15. buli

  buli Член

  Зачленет:
  31 Јануари 2013
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  13

Сподели: