Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво на сите :D

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Chaki, 4 Октомври 2013.

 1. Chaki

  Chaki Нов член

  Зачленет:
  4 Октомври 2013
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво дечки .
  Се зачленив на форумов со цел да го надоградам моето знаење и се надевам ќе успеам во тоа,воедно се надевам и на голема дружба :D
   
 2. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  Зависи на каква дружба мислеш, има само 1 педер че се јави после :)

  Заебанција на страна, Добродојде :)
   
  На kon и Chaki им се допаѓа ова.
 3. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Од кај знаеш ти дека е педер? :p
  Добредојде :p
   
  На Chaki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  ^ По првите впечатоци ме асоцира на тебе, а за тебе сите знаеме кој си каков си :p
   
 5. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Ти реков на никој да не кажуваш!!!

  Ме направи магаре сеа нема што. :)
   
 6. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
 7. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
 8. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Добредојде
   
 9. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
 10. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Добредојде !! :welcome:
   
 11. freetime

  freetime Активен член

  Зачленет:
  11 Март 2013
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  43
 12. johnny625

  johnny625 Член

  Зачленет:
  2 Август 2013
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  16
 13. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant

Сподели: