Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво на сите! Баш сум среќен што ве најдов!

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Grey Hat, 5 Октомври 2013.

 1. Grey Hat

  Grey Hat Нов член

  Зачленет:
  5 Октомври 2013
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  19
  jas
  Јас сум Роберт Мишовски, 24 год. Последниве 6 месеци градам доста профитабилни интернет бизниси кој заработуваат врз основа на SEO и Affiliate marketing.

  Доста сум актуелен на темата SEO би сакал да придонесам малце во тој опсек. Во последниве 3 месеци ранкирам на Гугл со многу високо конкурентни киворди (high competition). Овие ранкинзи ми донесова и до 4 цифри профит па би ми било мило да споделам малце тактики и стратегии што употребив за да стигнам до таква заработка.

  Последниве неколку дена го разгледувам форумов и сум изненаден од тоа колку е голема оваа заедница на интернет маркетери. Покрај тоа, тука сум да му помогнам на било кој што му треба совет во било кое поле, надевајќи се дека заедницава малце ке се прочисти од тој погрешен "Работи од дома" идеал што го престави во последниве неколку години пред јавноста.
   
  На Аце, Martinovski, kon и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
 3. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Добредојде!
   
 4. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Добредојде :)
   
 5. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
 6. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Добредојде !!:)
   
 7. freetime

  freetime Активен член

  Зачленет:
  11 Март 2013
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  43
 8. Pance

  Pance Нов член

  Зачленет:
  27 Август 2013
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  1
 9. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
 10. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  здраво.....и сликава не ти требаше
   
  На Grey Hat и kiko им се допаѓа ова.
 11. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  Според сликата веќе ќе се префрли во „Работи во парк“ :D

  :welcome:
   
  На Grey Hat му/ѝ се допаѓа ова.
 12. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
 13. johnny625

  johnny625 Член

  Зачленет:
  2 Август 2013
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  16
 14. arso

  arso Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2012
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  46
 15. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
 16. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
 17. Seophisticated

  Seophisticated Истакнат член

  Зачленет:
  4 Ноември 2011
  Мислења:
  196
  Допаѓања:
  57
  Добредојде! :)
   
 18. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Добредојде :D
   
 19. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Добредојде Роберт на ИБиз.
  Мило ми е што во Македонијава ни мала има голем број на IM guys.
   
 20. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Добредојде! :D
   

Сподели: