Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво момци!

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од igor.89, 18 Февруари 2014.

 1. igor.89

  igor.89 Нов член

  Зачленет:
  18 Февруари 2014
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  3
  Јас се викам Игор, и да ви кажам појма немам како го пронајдов овој прекрасен форум па решив да ви се придружам, да пробам и јас да направам некој денар :)
   
  На МартинСК му/ѝ се допаѓа ова.
 2. МартинСК

  МартинСК Член

  Зачленет:
  17 Јануари 2014
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  21
  Добредојде Игор :)
   
 3. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Добредојде Игор!
  If you believe in yourself and have dedication and pride - and never quit, you'll be a winner. The price of victory is high but so are the rewards.
  Поздрав & се читаме низ форумот!
   
 4. Angel

  Angel Нов член

  Зачленет:
  5 Февруари 2014
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Професија:
  Интернет Маркетер
 5. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
 6. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652

  Добро ни дојде на форумов... мој совет ти е да пробаш да направиш многу денари.... за некој денар ич не троши време :)
   
  На aleksandar4o му/ѝ се допаѓа ова.
 7. johnny625

  johnny625 Член

  Зачленет:
  2 Август 2013
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  16
 8. ^^GoRiLLaZ^^

  ^^GoRiLLaZ^^ Член

  Зачленет:
  8 Септември 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  13
 9. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Добредојде :)
   
 10. krashot14

  krashot14 Активен член

  Зачленет:
  15 Јануари 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  22
 11. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Добредојде!!! :)
   
 12. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Добредојде, се читкаме наоколу.
   
 13. asus

  asus Член

  Зачленет:
  22 Октомври 2013
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  20
  Добредојде :)
   

Сподели: