Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво иБизнисмени

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од bizmak, 8 Мај 2014.

 1. bizmak

  bizmak Нов член

  Зачленет:
  8 Мај 2014
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Професија:
  hardware / mining / internet marketing
  Со надеж за поучна и весела дружба
  :ziveli:
   
 2. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
 3. kalco

  kalco Член

  Зачленет:
  28 Август 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  19
  Професија:
  Experienced Web Developer
  Добредојде
   
 4. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
 5. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Добредојде:welcome:
  :ziveli:
   
 6. NoGood

  NoGood Нов член

  Зачленет:
  6 Мај 2014
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  1
 7. bizmak

  bizmak Нов член

  Зачленет:
  8 Мај 2014
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Професија:
  hardware / mining / internet marketing
  Добро ве најдов :)
  Пред да преминеме на работа, да си прашам : Се организираат ли средби на членовите ? Да се видиме, уз кафе муабет да се запознаеме :)
   
 8. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Добредојде :D
   
 9. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  :welcome: и да понекад се организираат средби, али ретко, што незначи дека нема да има наскоро се надевам :ziveli:
   
 10. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Добредојде
   
 11. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Добредојде. :)
   

Сподели: