Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво другари

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од OuttheWoRlD, 19 Декември 2018.

 1. OuttheWoRlD

  OuttheWoRlD Нов член

  Зачленет:
  19 Декември 2018
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Здраво луѓе, најпрво од све јас сум Рики и веќе долго време сакам да почнам да се занимавам со интернет заработка па така дознав и за форумов, што стварно ми одговара за да дознаам некој работи и можеби и покасно ке добијам некоја помош.
  Во главно тоа е тоа за мене па бидете ми поздравени, со почит Рики!
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Добредојде :) доколку некаде имаш нејаснотии слободно отвори тема и ќе се обидеме да помогнеме.
   
 3. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling

Сподели: