Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво другари!

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од Groz, 20 Март 2016.

 1. Groz

  Groz Нов член

  Зачленет:
  20 Март 2016
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Здраво другари!
  Јас сум Борче, надимак ми е Гроз. Студент сум на Факултетот за Информатички Науки и Компјутерско Инжинерство (ФИНКИ). Се занимавам со графички и ВЕБ дизајн, хоби ми е цртањето.
  Секое добро на сите!!
   
 2. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  Добредојде
   
  На Groz му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  Добредојде колега! :)
   
  На Groz му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Добредојде! :)
   
 5. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
 6. Groz

  Groz Нов член

  Зачленет:
  20 Март 2016
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  И ти си на ФИНКИ? :D
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 7. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Здраво господине.
   

Сподели: