Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

[затворен оглас] web content writer

Дискусија во форумот 'Услуги' започната од Аце, 3 Декември 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,018
  Допаѓања:
  846
  cwriter
  Имаме потреба од English Content Writer за постојана работа на еден проект.

  Потребни квалификации и способности:
  - Одлично познавање на Англиски јазик
  - Познавање на Wordpress (предност)
  - Познањае од социјални мрежи

  Кандидатите со завршена диплома на јазици (Англиски Јазик) и претходно искуство имаат предност.
  Селектираните кандидати ќе бидат тестирани на најмалку 3 пишани текстови

  Заинтересираните кандидати испратете мејл на: [email protected]
   
 2. rakotinci

  rakotinci Нов член

  Зачленет:
  27 Декември 2016
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  @Аце , како си задоволен од македонски писатели на англиски јазик? Преработка или оригинал контент?
   
 3. tool

  tool Член

  Зачленет:
  10 Ноември 2011
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  14
  и јас би сакал да знам
   
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,018
  Допаѓања:
  846
  Па искрено задоволен сум од нивната работа, сите ми се професионалци со завршен факултет по англиски и имам луѓе кои веќе 2 години работат така да си ја знаат работата и исто така јас имам доверба во нивната работа. Повеќето од текстовите се преработка и истите не дошле до лоша критика од американци читатели заради квалитетот на текстот. Со оригинален контент сум имал неколку статии и истите се топ.
   
  На rakotinci и tool им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: