Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

[затворен оглас] се бара english content writer

Дискусија во форумот 'Услуги' започната од Аце, 3 Јануари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Имаме потреба од English Content Writer кој ќе може да пишува уникатни статии за одредена тема.

  Што се бара од вас?
  • Добри вештини за пишување на англиски јазик.
  • Познавање од office апликации (Word).
  Доколку има кандидати со диплома на јазици (Англиски Јазик) имаат предност.

  Која е процедурата?
  1. Добивате линк до одредена статија.
  2. Ја прераскажувате статијата со ваши зборови.
  3. Ја проверувате дали истата е уникатна. (опционално)
  4. Ја испраќате

  Контакт:
  Сите заинтересирани кои го владеат добро англискиот може да ме контактираат тука во приватна порака или на мејлот подолу:
  Мејл: [email protected]
   
 2. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Провери мејл.
   
 3. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
  Ти пратив приватна порака.
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Благодарам за интересот.
   
 5. Jaoo

  Jaoo Нов член

  Зачленет:
  5 Јануари 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Заинтересиран сум


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: