Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Заработка со препродавање на ибеј

Дискусија во форумот 'Различни методи на заработка' започната од liver, 26 Октомври 2013.

 1. liver

  liver Нов член

  Зачленет:
  26 Октомври 2013
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Барам луѓе со ваш пејпал/ибеј.
  Се работи за дропшипинг.
  Јас продавав, за недела дена 150 долари направив со саат време работа.
  Али од ибеј ми го затворија акаунтот демек имам 2 акаунти со исто име. И после недела дена ми пишуваат на мејл, извини грешка и ми го вратија. Али у меѓувреме и пејпалот ми го затворија зошто видоа дека ибеј акаунтот ми е затворен и више нема назад за пејпалот.

  Ако има заинтересирани пишете пп. Профит делиме 50-50. Поздрав
   
 2. antoniosim

  antoniosim Нов член

  Зачленет:
  12 Ноември 2013
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Drugar jas sum za poveli kazi i jas se zanimavam so takvi stvari pozz
   
 3. devojka87

  devojka87 Нов член

  Зачленет:
  9 Јуни 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  еве и јас сум заинтересирана, можеш слободно да ми пишеш
   

Сподели: