Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Заработка на 1000 прикажувања?!

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг дискусија' започната од Spireski93, 26 Февруари 2014.

 1. Spireski93

  Spireski93 Нов член

  Зачленет:
  16 Ноември 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  3
  Здраво, ме интересира дали некој знае некоја добра компанија што нуди реклами кои не мора да се клиикаат, туку да се плаќа само по 1000 прикажувања? Се работи за страници на кои посетителите со сигурност нема да кликаат на рекламите (се задржуваат 0-30 секунди на страната), па кога ги има во голем број, како може од нив да се заработи? фала поздрав!
   
 2. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  пробај со buysellads.com. они работат на тој начин, само малце е тешко да те примат и зависи во кое ниче ти е сајтот
   
  На Spireski93 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: