Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Заработете $2 на Fiverr без работење!

Дискусија во форумот 'Различни методи на заработка' започната од FilipD, 21 Јуни 2013.

1. FilipD

FilipD Активен член

Зачленет:
    4 Мај 2013
    Мислења:
    220
    Допаѓања:
    78
    Се мислев дали да напишам подолго меѓу тоа може да се сврзам и да не сфатите ништо.
    Значи имам повеќе алатки и можам да доставам до 500 твитер фаловерс,твитер фејворитс,твитер ретвитс,фб ликес на страна и на пост, фб шер,фб фаловерс,јутјуб ликес,јутјуб фејворитс,јутјуб сабскрајберс,инстаграм ликес и фаловерс.
    Е сега пошто не е многу лесно да се најдат повеќе муштерии можеме да напавиме зделка. Вие правите гигови со се што нудам кога некој ќе ви порача јас ја вршам нарачката и делиме по пола. т.е по 2$. Мислам дека е доста фер и вреди да се проба. Од првата нарачка не ми треба делот... После од секоја следна нарачка првен ќе ми платите 2$ па ќе ја завршам. Тоа е тоа доколку има некој заентересиран нека ми пише пп :)
    Нека пише некој доколку нема доверба ќе му наместам шо сака за џабе.

На antoniosim му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Аце

Аце Ordinary guy.

Зачленет:
    9 Септември 2011
    Мислења:
    2,035
    Допаѓања:
    866
    Ова со плаќање 2$ однапред ќе биде пречка на оние кои ги повлекуваат парите на картичка, така да треба да најдеш друга опција и за тие кои немаат PayPal.

3. FilipD

FilipD Активен член

Зачленет:
    4 Мај 2013
    Мислења:
    220
    Допаѓања:
    78
    Секако нема мн заентересирани... Ако се сака ќе се најде можност :)

На Infamous му/ѝ се допаѓа ова.
  4. antoniosim

antoniosim Нов член

Зачленет:
    12 Ноември 2013
    Мислења:
    5
    Допаѓања:
    0
    Drugar jas sum zaiteresiran ti pisav poraka pa daj da sorabotuvame pozz

Сподели: