Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Заработете $2 на Fiverr без работење!

Дискусија во форумот 'Различни методи на заработка' започната од FilipD, 21 Јуни 2013.

 1. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Се мислев дали да напишам подолго меѓу тоа може да се сврзам и да не сфатите ништо.
  Значи имам повеќе алатки и можам да доставам до 500 твитер фаловерс,твитер фејворитс,твитер ретвитс,фб ликес на страна и на пост, фб шер,фб фаловерс,јутјуб ликес,јутјуб фејворитс,јутјуб сабскрајберс,инстаграм ликес и фаловерс.
  Е сега пошто не е многу лесно да се најдат повеќе муштерии можеме да напавиме зделка. Вие правите гигови со се што нудам кога некој ќе ви порача јас ја вршам нарачката и делиме по пола. т.е по 2$. Мислам дека е доста фер и вреди да се проба. Од првата нарачка не ми треба делот... После од секоја следна нарачка првен ќе ми платите 2$ па ќе ја завршам. Тоа е тоа доколку има некој заентересиран нека ми пише пп :)
  Нека пише некој доколку нема доверба ќе му наместам шо сака за џабе.
   
  На antoniosim му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Ова со плаќање 2$ однапред ќе биде пречка на оние кои ги повлекуваат парите на картичка, така да треба да најдеш друга опција и за тие кои немаат PayPal.
   
 3. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Секако нема мн заентересирани... Ако се сака ќе се најде можност :)
   
  На Infamous му/ѝ се допаѓа ова.
 4. antoniosim

  antoniosim Нов член

  Зачленет:
  12 Ноември 2013
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Drugar jas sum zaiteresiran ti pisav poraka pa daj da sorabotuvame pozz
   

Сподели: