Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Youtube views во 3 чекори со Vagex

Дискусија во форумот 'Youtube' започната од Аце, 14 Ноември 2011.

 1. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  А после може со vagex така ?
   
 2. freetime

  freetime Активен член

  Зачленет:
  11 Март 2013
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  43
  Немој да се зезнете како јас што направив..
  Не користете СИВ затоа што се мобилни вјус и ви намалуваат ретеншн на видеото, а со тоа видеото ви паѓа надоле ...
   
 3. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Ако веќе е така, подобро поените да ги искористите на favorites на видеата, тоа би кренало ранк.
   
 4. freetime

  freetime Активен член

  Зачленет:
  11 Март 2013
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  43
  Да, можат да се искористат за favorites, иначе да да така е, ти пишува на самото програмче дека се мобилни а можеш да видеш и на видеото од кај ти доаѓа трафикот .. :)
   
 5. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  "Ако веќе е така" мислев на губењето на ранк. :D
   
 6. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Имам акаунт на Vagex , мојот кредит е: 50
  После искористување на останатите, што и да направам од бесплатните чекори никако не ми го зголемува кредитот..
  Дали на некој му е познато со ова?
   
 7. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Денес се отворени регистрациите на vagex, тие што немаат акаунт можат да си направат.
   

Сподели: