Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

YouTube верификација???

Дискусија во форумот 'Youtube' започната од Nikola, 5 Февруари 2014.

 1. Nikola

  Nikola Нов член

  Зачленет:
  19 Декември 2011
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  1
  Професија:
  WEB Designer, HTML& CSS, Joomla & WordPress
  Можи м алку помош за верификација на YT accounts? Сите можни сервиси некако почна гугл да ги блокира и сега не можи да се верифицираат.

  Има некој нов сервис за верификација???
   
 2. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  ќе си купиш 5 бројчиња на one или vip и терај, ке имаш за преку 15-20 верификации
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 3. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Дап, ќе си купиш бројче од ЏаБест(мислам дека најефтини се), по 99 денари/бројче и ќе шибаш.
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: