Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

YouTube прегледи (views)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Аце, 30 Октомври 2013.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  848
  [​IMG]
  YouTube прегледи. Retention views 70%-100%.

  [​IMG] UPDATE 04.09.14:
  Прегледите се доставуваат за 4-5 дена за 1k прегледи.
  Моментално најбезбедниот метод на прегледи и поради тоа цените за ваквиот тип на прегледи (views) е 1$.

  Цените се следни:
  1.000 YouTube прегледи - 1$
  Начин на плаќање:
  Банка*, Paypal**, Payoneer***
  * = Најлесен начин препорачувам.
  ** = Само одредени членови (за да се избегнат лимитирања).
  *** = За нарачки над $20 алтернатива на *.
   
  Последно изменето: 4 Септември 2014
  На Angel, talevskiboss, kiko и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  review copy ima? :)
   
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  848
  3 Review копии од 5k views се што треба е да ми испратите линк.
   
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Пред некој ден нарачав прегледи кај Аце, и се беше супер доставено за прилично брзо време.

  добар сервис
  --- Надополнето, 30 Октомври 2013, Дата на објавување: 30 Октомври 2013 ---
  што ке ти е Review copy за YouTube прегледи... не е ова некој метод па сеа ке го разгледаш дали е ок или не..... или се што е гага е добродојдено....
   
 5. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  баш напротив е метод за рангирање.
   
 6. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  метод?
   
 7. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
 8. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  848
  Views работат без проблем.
  Сите заинтересирани кои сакаат да купат нека ме контактираат по ПП.

  После последните YouTube не е избришано ниту едно видео, за тоа доказ е kiko.
  --- Надополнето, 4 Септември 2014, Дата на објавување: 7 Февруари 2014 ---
  Update на првиот пост темава е повторно отворена.
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: