Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Херојот од сликата.

Дискусија во форумот 'Дизајн' започната од Аце, 27 Февруари 2013.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,995
  Допаѓања:
  834
  Ми треба херојчево од сликава без никаква позадина.
  Јас се обидов ама не изгледа убаво кога ќе го залепам на темно плава позадина. Доколку некој сака да одвои 15 минутки и да го засече херојов поубаво би му бил благодарен. Пошто е темна позадината ќе се гледаат линиите кои ги има околу па ако има шанси тоа да се намали би било супер.

  Мојот обид (fail звездичката):
  [​IMG]

  На темна позадина:
  [​IMG]

  Оригиналната слика:
  [​IMG]
   
 2. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  [​IMG]

  PNG:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,995
  Допаѓања:
  834
  Одлично!! данкешен!
   

Сподели: