Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Www.voubs.com

Дискусија во форумот 'Интересни веб страни' започната од MindHunter, 28 Октомври 2015.

 1. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Веб странава ми излезе на фејсбук како спонзорирана.... пред 1 месец ја гледав еве сега пак ја разгледав подетално..

  На неа гледам конкурс за фотографии и дизајнери на лого со висока награда а учесници многу малку што значи шансите се многу големи да добиеш награда... прашањето ми е дали добиваш ако победиш или е нешто измама има некој искуство со странава, а делува многу професионално?
  Гледам претежно бугари регистрирани...
  Фото конкурсот повеќе се фотографии праќани од мобилен.

  Пример прва награда 800 ЕУРО за Дизајн на Лого:
  https://www.voubs.com/contests/show?contest=210

  Учествуват само 10 луѓе до сега, шансите се за добивка се преголеми за олку голема награда :) има и 1 Македонец...
   

Сподели: