Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Wp rocket

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од Аце, 24 Април 2020.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  [​IMG]
  Еден од подобрите плагини кога станува збор за кеширање и оптимизација. Доаѓа со активна лиценца каде ќе може да правите надградби.

  Веб страна:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Virustotal скен:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Симни:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Zerosec и Petrusevsky им се допаѓа ова.
 2. Petrusevsky

  Petrusevsky Член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  1
  Има expiration на wprocket -ов? сеа го спуштив и го прикачив..
   
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Има Infinity лиценца, скриншот подолу.
  [​IMG]
   
  На Petrusevsky му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: