WordPress Wordpress theme (Site+Mobile+Facebook)

Milton

Истакнат член
Зачленет/а
17 ноември 2011
Мислења
360
Реакции
131
еве една интересна тема за Wordpress.

се вика: WP Business Press
демо: WpBusinessPress

што е всушност идејата?
во еден потег имате веб сајт, сајт оптимизиран за мобилен телефон и Facebook page.

убавини! :)

линк за download:
Код:
http://www.mediafire.com/?er6pbgrnuagesm6

ако ви прави бендис темава, не срамете се, кажете фала :)
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Многу е едноставна темата :D Инаку супер е тоа што си има се оптимизирано на неа :)
 
На врв Дно