Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Wordpress теми за $19 - cyber monday попуст

Дискусија во форумот 'Wordpress' започната од Conan, 26 Ноември 2017.

 1. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
  Едни од најдобрите премиум ВордПрес теми на Cyber Monday попуст.

  Факти:
  - 120-130 премиум WP теми и 30-тина плагини
  - $19 / тема
  - 72% попуст по тема
  - одлична поддршка од девелоперите
  - траење на попустот: 7 дена и 7 часа (почнувајќи од сега)

  Линк од попустот: http://bit.ly/CM2017WP (affiliate link)

  Ако имате потреба од некое инсајдерско инфо - тука сум.
   
  На Ilishev, Аце, dreamer и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Кога би купил тема од тука би го искористил твојот affiliate линк, затоа што си искрен и си навел дека е така! Секоја почит од мене лично, нема поубаво чуство од сите да се win-win!
   
  На Conan му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: