• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Wordpress теми за $19 - cyber monday попуст

Conan

Член
Зачленет/а
30 јануари 2013
Мислења
81
Реакции
37
Едни од најдобрите премиум ВордПрес теми на Cyber Monday попуст.

Факти:
- 120-130 премиум WP теми и 30-тина плагини
- $19 / тема
- 72% попуст по тема
- одлична поддршка од девелоперите
- траење на попустот: 7 дена и 7 часа (почнувајќи од сега)

Линк од попустот: http://bit.ly/CM2017WP (affiliate link)

Ако имате потреба од некое инсајдерско инфо - тука сум.
 

Zerosec

Член
Зачленет/а
3 февруари 2015
Мислења
66
Реакции
20
Кога би купил тема од тука би го искористил твојот affiliate линк, затоа што си искрен и си навел дека е така! Секоја почит од мене лично, нема поубаво чуство од сите да се win-win!
 
На врв Дно