Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Whiteboard handwritting анимации

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од jassum20, 4 Декември 2018.

 1. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  7
  Здраво, дали некој може да ми препорача некоја Whiteboard handwritting софтверска алатка за креирање на анимации која е слободна или може да се најде на торент или слично?
  Исто така доколку знаете и некоја text to speech алатка која ќе дозволува да ги објавувам прочитаните текстови на youtube?
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,993
  Допаѓања:
  833
  Мислам дека имав еден програм прикачено на box ќе видам утре и ќе го ставам во download секцијата.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На Ace му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: