Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Вонземјанци наминаа накај Штип :D

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од kon, 4 Јули 2012.

 1. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Ова се случило во близина на општина Карбинци. Се гледа обележан знак кој го забележал параглајдерист додела имал пробен лет.

  Истото знакче, личи на едно мое лого. Мислам дека ме прогонуват вонземјанци :D :p

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  и Моето лого

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 2. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Ја претеруваат со вакви траги. Посебно порталите кај нас едвај чекаат да добијат шанса во некоја приказна да спомнат вознемјани, НЛО, крај на светот, пропаѓање на фејзбук...и сето тоа за само неколку клика плус и неколку бедни лајка. Жално изгледа.

  Не е можно толкаво „летало“ да остане не забележано, никој ни да го види ни да ги слушни.
  На видеото јасно се гледа дека не се работи за никаво летало или којзнае кави слични глупости, биидејки кругот не е во совршена формма.
   

Сподели: