Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Videoscribe

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од Аце, 13 Декември 2018.

Tags:
 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  По барање на @jassum20 ја прикачувам оваа верзија на VideoScribe. Верзијата на овој програм не е последната но е функционален и го користев одамна и сметам дека уште функционира.
  [​IMG]

  Симни:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Инструкции за инсталација:
  Отворете ја архивата, откако ќе го инсталирате програмот не го стартувајте. Доколку самиот се стартува исклучете го. Во архивата имате фајл “VideoScribeBin„ ставете го каде што го имате инсталирано програмот и заменете го со веќе постоечкиот. Стартувајте го сега програмот, ќе ви побара да го ажурирате со понова верзија, едноставно игнорирајте ја таа порака и не го ажурирајте. Ќе ви се појави форма за најава со email и password, пишете било што во полињата. Тоа е тоа.

  Virustotal скен (0/54):
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Ace му/ѝ се допаѓа ова.
 2. jassum20

  jassum20 Нов член

  Зачленет:
  17 Март 2014
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  7
  Фала многу


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели: