Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Вебсајт Скрипта со фејсбук share

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од sash, 1 Април 2013.

 1. sash

  sash Член

  Зачленет:
  29 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  28
  Дали некој знае како да се најди ваква скрипта па и слична на неа:

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   http://freegta5beta.tk/
  Барав да не е вордпрес тема ама не е.
  --- Надополнето, 1 Април 2013, Дата на објавување: 1 Април 2013 ---
  Најдов...Еве ги ако сака некој.

  [​IMG]

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Не ги имам испробано.
   
  На talevskiboss и stefan_v им се допаѓа ова.

Сподели: