Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Веб Страна

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од badijala, 30 Мај 2017.

 1. badijala

  badijala Нов член

  Зачленет:
  10 Април 2013
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  Здраво на сите,

  Доколку некој има веб страна за продавање сто веке заработува со гугал адсенс или фејсбук фан страна со 50к+ УС фанс нека ме контактира преку приватна порака. Поздрав
   
 2. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
  Колкав ти е буџетот за купување на веб страна?

  Колкав ти е буџетот за купување на ФБ фан страница?
   
 3. badijala

  badijala Нов член

  Зачленет:
  10 Април 2013
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  Веб страна $25k
  Фб фан страна $5k
   
 4. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
  Фала за одговорот.
  Ќе те имам во предвид дека имаш намера да купуваш (секако, доколку си заинтересиран и за понатака, а не само сега).
   
 5. badijala

  badijala Нов член

  Зачленет:
  10 Април 2013
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  Во ред, фала .
   

Сподели: