Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Веб сајтови кои лично вие сте ги изработиле

Дискусија во форумот 'Дизајн' започната од kon, 22 Ноември 2011.

 1. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Па заврши ги па после ги промовирај страниците :) Пошо сеа јас ја видов и имам некаков впечаток, а ако впечатокот е негативен, тогаш нема повторно да стапнам там :D
   
 2. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  91
  Професија:
  3D Modeling
  И еднава и другава страна Mcafe ми ги детектира дека се ризични за посетување...
   
 3. NickyyOH

  NickyyOH Нов член

  Зачленет:
  18 Јануари 2013
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  7
  Професија:
  Web and graphic designer
  Незнам, можеби дека се на бесплатен хост и двете. :confused:
   
 4. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Чек чек.. уште нешто забележав. Имаш копче у менито About Us, а содржината таму ти е на Македонски... ако ти се само за македонци услугите... тогаш и менито го напрај на македонски. Ако не, содржината на англиски :)
   
 5. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  356
  Допаѓања:
  117
  ne uspeav da gi prolistam site sajtovi, pa me interesira dali nekoj do sega uspeal da napravi nekakov web servis. Ne zboram za obicni stranicki....
   

Сподели: