Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

[Важно] Евтини VCC

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Аце, 15 Август 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Евтини VCC кои може да ги искористите за adcenter.
  Добиваш 5 виртуелни кредитни по цена од 5$.
  Плаќањето се врши исклучиво само преку PayPal директно на негова сметка
  Или на моја сметка во банка (доколку немаш PP) +3$ провизија (вкупно 400ден)

  VIP членовите веќе добија гратис VCC. И доколку има потреба контактирајте ме.
   
  На POWER му/ѝ се допаѓа ова.
 2. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Веќе си нарачав од аце, сеа чекам да стигнат и тогај ќе почне мојта приказна :D
   
 3. Seophisticated

  Seophisticated Истакнат член

  Зачленет:
  4 Ноември 2011
  Мислења:
  196
  Допаѓања:
  57
  Дали се валидни за Facebook ads ? контактирај го supplierot и извести ме (мислам дека треба да имаат 1$-2$ за на фб, не сум сигурен).
  Исто така прати некој ако имаш вишок да го тестирам :)
   
 4. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  До кога треба да се нарача?
  И јас сакам да нарачам(преку paypal), ке можам за 2 дена:).
   
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  И јас сакам да земам. Како можам да стигнам до него ?
  Sorry Аце имам само 6$ : D
   
 6. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Пратено.

  Неможе да се користат за facebook ads. Иначе една entropay vcc за 5$.
   
  На POWER му/ѝ се допаѓа ова.
 7. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Аце а дали овие VCC имаат име? Мислам кога внесуваш картичка во AdCenter ти бара име на кој е картичката или тоа не мора да биде точно? :)
   
 8. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Не мора да е точно.
   
 9. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Не мора да е точно.
  Патем за тие кои ми пишаа порака, да ве известам дека нема да има VCC до сабота.
  За VIP членовите ова не важи.
   
  На POWER му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: