Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Udemy курсеви

Дискусија во форумот 'Е-книги и туторијали' започната од Аце, 7 Јуни 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  udemy
  Во оваа тема ќе споделуваме курсеви кои во моментот имаат купон и се бесплатни:
  Линкот до документот со линкови до курсевите е подолу:
  https://docs.google.com/document/d/1xrLiJ_qKk4yu54YrIRe0BaaDfgrq334TczWoatqDQ70/edit?usp=sharing

  Можно е некои од курсевите и да им е истечен купонот па да има цена на истите.
  Споделете и вие некои курсеви.
   
  Последно изменето: 7 Јуни 2018
  На d_dimitar, talevskiboss, dreamer и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Курсеви за dropshipping:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот. 
  https://www.udemy.com/ebay-drop-ship-mastery/?couponCode=LIVELY 
  https://www.udemy.com/shopify-drop-ship-mastery/?couponCode=SHOPNOW
  
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  https://www.udemy.com/mobileapp/?couponCode=PROMOTINGLEGEND
  
   
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Wordpress SEO Tips For Beginners: SEO Techniques Tutorial
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  SEO Tutorial A-Z + SEO For Wordpress Website & Marketing
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 6. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  YouTube Marketing Strategies - Get More Traffic and Sales
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Youtube Traffic Generation - Getting Targeted Free Visitors
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На d_dimitar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  How to Use YouTube as an Amazing FREE Marketing Platform
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 8. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Доста инфо има, браво.
   
 9. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  The Ultimate Shopify Dropshipping course 2019!
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Ace му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Google Analytics For WordPress to Track Your Website Traffic
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  Online Business: How I Make 5 Figure Passive Income on JVZoo
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  Amazon Kindle: Publish Your 1st eBook & Make Passive Income
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
   
  На d_dimitar му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Content Creation Masterclass [Passive Income from Content]
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  Youtube SEO Course: How TO Rank #1 On YouTube in 2019
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  Dropshipping with Wordpress: Create a Dropship Business Fast
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  Online Arbitrage Mastery - Turn Reselling into a Career
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  Camtasia Studio 9: Become a Video Editing Guru With Camtasia
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
   
 12. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Бесплатен во следните 24часа!

  Shopify Ecommerce Dropshipping Facebook Ads Masterclass 2020
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  Последно изменето: 19 Април 2020
  На Conan и aleksandar4o им се допаѓа ова.
 13. Ace

  Ace VIP

  Зачленет:
  11 Март 2014
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  17
  Ми излегува порака. ... Not eligible for a discount ?o_O
   
 14. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Го променив линкот, пробај пак. Ако ти дава пак грешка ќе ти го дадам мојот акаунт каде што веќе е купен.
   
  На Ace му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Ace

  Ace VIP

  Зачленет:
  11 Март 2014
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  17
  Функционира сега! Благодариме :D !
   
 16. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Добар курс за почетници. Не е баш нешто expert course но тие што сакаат да поднаучат нешто е супер.
   
 17. d_dimitar

  d_dimitar Нов член

  Зачленет:
  26 Октомври 2018
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  Бесплатен во следните 48часа!
  Affiliate Marketing Masterclass - 25 Course in 1

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Conan, Аце и Ace им се допаѓа ова.

Сподели: