Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Udemy курсеви

Дискусија во форумот 'Е-книги и туторијали' започната од Аце, 9 Март 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,923
  Допаѓања:
  790
  udemy
  Во оваа тема ќе споделуваме курсеви кои во моментот имаат купон и се бесплатни:
  Линкот до документот со линкови до курсевите е подолу:
  https://docs.google.com/document/d/1xrLiJ_qKk4yu54YrIRe0BaaDfgrq334TczWoatqDQ70/edit?usp=sharing

  Можно е некои од курсевите и да им е истечен купонот па да има цена на истите.
  Споделете и вие некои курсеви.
   
  На dreamer и Conan им се допаѓа ова.

Сподели: