Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

U2b views

Дискусија во форумот 'Алатки' започната од dreamer, 26 Јули 2013.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Неодомна системот на u2b views падна па морале да отстранат добар дел од нивниот харддиск и пази сеа...

  Тие што се регистрирале пред 29 мај кога ќе се регистрираат повторно автоматски ќе им бидат додадено 20к поени! (за ова не сум испробал само така им пишува на сајтот)

  А тие што се регистрирале после 29 мај кога ќе креираат нов акаунт автоматски ќе им бидат додадено 5к поени (барем кај мене така беше)

  Исто така сеа 3пати повише добивате поени за едно прегледано видео добивате 3 поени.
  Доколку ви наоѓа вирус програмчето не се секирајте тоа е "false positive" не е вирус, барем така ми рече администраторот на ФБ. Значи идете u2bviews.com регистрирате нов акунт после симинњате програмчето деактивиратеантивирусот, и опп 5000 поени = 5000 HR views!

  Се најдобро.. :)
   
  На sash, besy, FilipD и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  А колку се safe за партнери?
   
 3. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Јас се имам регистрирано пред 29, и добив 20к. :thumbsup:
   
 4. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Многу нормално :)

  Е па рачинај имаш Favourites, comments, HR views, 5k views бесплатни ама побрзај. А најдобро е да си имаш план Б а и план Ц :) Во НИКОЈ не треба да имаш доверба ;)


  Иначе послушајте го песничево :)
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mkadult

  mkadult Нов член

  Зачленет:
  31 Јули 2013
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  0
  Ne bi gi koristel u2bviews za prakanje views, bidejki prakaat samo mobile views so ne pomagaat mnogu osven da go unfreeze 301+
   
 6. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Од каде таа информација младичу?
   
 7. mkadult

  mkadult Нов член

  Зачленет:
  31 Јули 2013
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  0

  Od licno iskustvo
   
 8. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Го користи некој сеуште софтверов?
  Пред некој ден ставив 1000 прегледи на едно видео и сеуште нема додадено ниту 1...
  Ставив и 2 коментари ама и тие не се сеуште постирани. Каде е проблемот да не знае некој? Да не треба да ги контактирам?

  Иначе и јас имам 20к поени на акаунтот :D
   

Сподели: