Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Твој дизајниран маус пад за само долар (Paypal)

Дискусија во форумот 'Интересни веб страни' започната од aleksandar4o, 6 Септември 2013.

 1. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Супер квалитетен маус пад, си ставате слика, дизајн што сакате и за само 1 долар ќе ви стигне дома :D
  http://www.artscow.com/photo-gifts/mouse...usepad-160

  Купон IBIZMKCOUPON
  Enjoy.
  Eве го мојот кој си го порачав (no hate please)
  [​IMG]
  А и да се плаќа само со пејпл и од еден акаунт можете само еден да нарачате, ако порачвате уште еден направете нов акаунт.
   
  На talevskiboss, kon и BigBull им се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Ајде креирајте слика за ИБиз мауспад и ќе добиете еден мауспад за вас по цена од 6долари.
  ping / @kon
   
 3. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  http://www.artscow.com/gallery/mousepad/-2ch6r9wtckvm
  [​IMG]
  Само логото. :D
   
 4. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Пред околу година ипол имав порачано тогаш начекав бесплатно и еве сеуште го користам, неверојатен квалитет има маус падот никаде не е ни искинат.
  Сега обавезно зимам уште најмалку два :D
   
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Повелеле :D

  п.с. голема е резолуцијата... може кој сака и мајца да си испечате со овај дизајн :D

  Едит: тоа би изгледало вака
  http://prntscr.com/1ptfdy
   

  Прикачени податотеки:

 6. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866

  Напрај за мауспад и прати ми каде да ти пратам 300ден. Маичкава е супер бтњ :)
   
 7. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Аце, кон сигурно мислеше исто лого може да се искористи и за маичка и за маус пад.
  Иначе евего без да се мачите само адд то карт
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 8. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Ace ne treba pari :) Samo eden mauspad te so kuponot od drugio Ace xD ke ti pisam adresa na fb

  Od mobilen. Zatoa latinica.
   
 9. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866

  Done.
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Стигна и мојот.
  [​IMG]
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 11. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  И јас порачав уште два брзо стигаат, за разлика од другите работи а и квалитетот им е супер. За скоро 10 дена ми стигнаа порачките.
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 12. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Стигна и другио за мене :3

  [​IMG]
   
  На Antonio, talevskiboss и Bubo им се допаѓа ова.
 13. Antonio

  Antonio Активен член

  Зачленет:
  3 Септември 2012
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  15
  за колку време ти стигна јас вчера порачав 2
   
 14. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Неам појма... 10-15 дена...
   
 15. Hristijan :)

  Hristijan :) Нов член

  Зачленет:
  5 Април 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  0
  Ако може една информација, кој ја плаќа поштарината ? Мислам се на се колку кошта маус-падот плус што ќе ти стаса дома?
   
 16. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  1$
   
 17. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Се на се ќе те кошта само еден долар, меѓутоа само со пејпал се плаќа. Иначе до крајот на месецот ова важи кој не купил нека купва оти кај да е ќе заврши :)
   
 18. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  Како направи купон? Можно ли е да се направи купон и за други ствари од страната?
   
 19. James Bond 007

  James Bond 007 Нов член

  Зачленет:
  8 Ноември 2011
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  5
  Еден акаунт на artscow или еден акаунт на paypal?
   
 20. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Еден акаунт на артскау
   

Сподели: