• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Tsu

Rocky

Член
Зачленет/а
15 јуни 2012
Мислења
31
Реакции
4
Биди дел од новата и најдобра социјална мрежа која те наградува за твоите постирани содржини, за лајковите, коментарите и споделувањата на содржините. ТСУ го споделува 90 % од својот приход со оној кој е најзаслужен за приходот. Со ТЕБЕ!
Kој сака и е заинтересиран да работи нека се регистрира преку овај линк: https://www.tsu.co/risteskistefan
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
колку пари имаш заработено до сега ти?
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Јас го направив првиот Милион со ТSU! Не се откажувај за 1 милениум ќе направиш и ти ;)
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Повраќа ми се од вакви пораки у стил БИДИ И ТИ ДЕЛ ОД СЛЕДНАВА ГОМНАРИЈА... каков дел бе? Дури и да ти исплаќат... колку добиваш? 0.000000000035 денари од клик ? или да ти биде полесно, 35 * 10 на -12та
 

MindHunter

Активен член
Зачленет/а
14 декември 2013
Мислења
145
Реакции
28
Една од најглупите работи ако мислиш дека ќе заработиш со TSU :)
 

Rocky

Член
Зачленет/а
15 јуни 2012
Мислења
31
Реакции
4
http://www.tsu.co/risteskistefan
3333333.png
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
браво бе еј, за месец дена $4.03

ја ти давам $10 да работиш за мене :)
 
  • Like
Реакции: kon

aleksandar4o

Активен член
Зачленет/а
7 февруари 2012
Мислења
415
Реакции
186
На иБиз си член од 2012, зарем од тоа време не успеа да пронајдеш ниту еден метод кој може да ти донесе заработка? Тогаш сигурно не си ни ПОБАРАЛ наоколу.. Бидејќи сигурен сум дека ако си ги испробал сите методи овде, барем некои од нив би успеале и ти би направил барем минимална плата.....
 
На врв Дно