Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Tsu

Дискусија во форумот 'Социјални Мрежи' започната од Copka1987, 26 Јануари 2015.

 1. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  TSU е нова социјална мрежа нешто слична како Twitter, но што е тука предноста??
  Предноста кај TSU е што си платен од секој Like, секој Follow, секој Comment, секој Share.
  0.10 од Like
  0.20 од Follow/ Comment
  0.25 од Share
  Исто така се покануваат пријатели како реферал и ти се ставаат како фамилија (0.25 од поканет пријател). Ако тој направи 1 долар (што се прави многу лесно) ти добиваш 0.7
  Ако бидеш упорен за една недела се достигнува и над 200e


  Линк за пријавување како би ми помогнале и мене
  | |
  | |
  | |
  \ | | /
  \ /
  https://www.tsu.co
  Пробајте и да видиме кој колку напраил за 1 недела!!!

  [​IMG]
   
  Последен пат изменето од модератор: 27 Јануари 2015
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  колку си направил ти до сега?
   
 3. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
  ме покани еден другар денеска и решив да пробам
  тој за две неделли направил 200 долари што доаѓа негде 14 долари дневно
  најголемиот дневен профит му е 37 долари
  што повејќе follow i like толку повише кеш и тоа поканетите пријатели исто
  --- Надополнето, 26 Јануари 2015, Дата на објавување: 26 Јануари 2015 ---
  Пробајте па ќе видиме за 1 недела како напредуваме
   
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  тоа се супер резултати за глупости, ај кога ке ги извади другар ти парите пиши, а и ти репортирај како иде. Ако ова функционира како што викаш, тогаш можеш лесно да најдеш полно реферали. Пукни реклама во најдиработа.цом.мк и плати на фејсбук реклами.
   
 5. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Извади пари другарот? Ко ќе извадиш пиши...
  Многу како фејк ми изгледа ова за да е вистина :)
   
 6. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Brojkive gore ama ich ne ti se tochni. Eden drugar go proba ushte koga ispadna, i sobra 600 lajkovi i se na se dobi 10 centi, taka da ne ja tupete i ne gubete vreme za dzabe.
   
 7. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  si napisal gluposti samo za da ti se registriraat preku referalot. Jas imam veke mesec dena akaunt na tsu. Dnevno imam po 40 likes i 10 comments i za toa dobivam $0.02
  Cisto sumljam ako dojdes do $100 deka ke ti gi isplatat. Inace jas pravam test za da vlecam traffic ama i toa ne konvertira. So 40 likes i 10 comments dobivam samo 1 visitor. Site tamu se registirani za da pravat pari i postiraat gluposti sto ne e krajnata ideja na ovaa socijalna mreza...
   
  На Аце и FilipD им се допаѓа ова.

Сподели: