Trending Niche

FiliP.D

Активен член
Зачленет/а
24 септември 2012
Мислења
179
Реакции
79
Епа вака, долго време сум член на ИМ заедницата ИБиз и мислам дека е редно да споделам нешто што мислам ќе биде доста корисно за сите вас..
Како што гледате по насловот трендинг ниче, а тоа е дека ќе споделам едно ниче со вас кое би требало да работи за сите..

Пред 10 сати J.K Rowling најави дека ќе го продолжи серилајот со нова книга Хари Потер!
Ова значи дека нема конкуренција, или немаше до сега па сега само работата ви е вас да ранкирате видео, страна што било во врска со тоа!

Се надевам дека ова на сиите ќе ви помогни и ќе ви ја крени заработката. :ziveli:

(Доколку нешто не е во ред со темата, администраторот може слободно да ја избриши.):)
 
На врв Дно