WordPress Themeforest Parallax theme

kalco

Член
Зачленет/а
28 август 2013
Мислења
64
Реакции
19
Веб-страница
kalco.ru
Еве ви три штотуку симнати теми за Вордпрес.

DEMO
Темплејт 1 http://themeforest.net/item/magnetto-onepage-parallax-wordpress-theme/6193996
Темплејт 2 http://themeforest.net/item/ego-onepage-parallax-responsive-wordpress-theme/4229464
Темплејт 3 http://themeforest.net/item/magician-responsive-parallax-template/4643983 (HTML)

DOWNLOAD
http://yadi.sk/d/Sj1JJXNFKbAm3Чим излезат нови верзии ќе ги добиете ;)
 

makedon4e

Член
Зачленет/а
21 ноември 2011
Мислења
117
Реакции
2
Не сакав да отворам нова тема, па затоа пишувам во оваа бидејќи имам потреба од тема на ThemeForest. Темата се вика Equipo, ако некој ја има или може да ми посочи каде можам да ја најдам или пак некоја слична на неа ќе му/и бидам благодарен.
 
На врв Дно