Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

WordPress Themeforest Parallax theme

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од kalco, 15 Март 2014.

 1. kalco

  kalco Член

  Зачленет:
  28 Август 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  19
  Професија:
  Experienced Web Developer
  На stefan_v и Ilishev им се допаѓа ова.
 2. makedon4e

  makedon4e Член

  Зачленет:
  21 Ноември 2011
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  2
  Не сакав да отворам нова тема, па затоа пишувам во оваа бидејќи имам потреба од тема на ThemeForest. Темата се вика Equipo, ако некој ја има или може да ми посочи каде можам да ја најдам или пак некоја слична на неа ќе му/и бидам благодарен.
   

Сподели: