Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

WordPress Theme-Junkie.com WordPress теми

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од Аце, 7 Септември 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  Demo линк до темите:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Симни:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Лозинка: Ghostvn

  Добро би било некој да ги симне сите и да ги прикачи во една архива за да можам да ги имам во бекап.
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Лозинката не фаќа...
  [​IMG]
   
 3. arso

  arso Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2012
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  46
  Да, лозинакта не е точна

  The password you entered was invalid, please try again!
   
 4. darky

  darky Активен член

  Зачленет:
  26 Февруари 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  74
  Ок си е лозинката, само на првите 2 теми не работи.
   
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Ако сте на Windows 7, отворите ја архивата со 7zip после, копирајте со Ctrl+C ( без плусот xD ) и Paste-Ирајте ја кај што сакате :)
   
 6. darky

  darky Активен член

  Зачленет:
  26 Февруари 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  74
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  ај...
   
 7. makedon4e

  makedon4e Член

  Зачленет:
  21 Ноември 2011
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  2
  Дали некој ја има Newspaper темата?
   

Сподели: